GEMİ KİRALAMA & DONATANLIK

CMS Trans Lojistik A.Ş, dünya çapında faaliyet gösteren 12.000’in üzerinde armatör ve broker’dan oluşan geniş bir ağa sahiptir.


Bu büyük armatör ve broker ağının içerisinde her türlü yük ve lojistik ihtiyaca uygun olan gemileri bulabilmekte ve gemi kiralama hizmetleri sunabilmektedir. Yüke uygun pozisyonda ve maliyette gemi bulabileceği gibi sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren firma olması sayesinde geminize uygun yükler de bulabilmektedir. Birden fazla göndericiye ait yükleri aynı gemide konsolide ederek maliyetleri büyük ölçüde azaltabilmektedir.

Aynı zamanda gemi kiralama hizmetleri verirken en uygun ve ideal olan kira kontratını (charter party) hizmet sunduğu kurumlar adına gerçekleştirmektedir. Taşımacılığın her aşamasında; doğru gemi, doğru yük ve doğru navlun parametrelerini bir araya getirerek müşterimize en uygun şartlarda taşıma anlaşması sunuyoruz.

Yıllar içinde edindiğimiz tecrübeyi müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yük ve gemi operatörlerine kaliteli, güvenilir ve yüksek standartlarda hizmet sunmayı ilke edinerek, tecrübesi, geniş veritabanı ile sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaçlarına gizlilik çerçevesinde en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Cms Trans aynı zamanda kendi öz sermayesi ile sahibi oldugu gemilerinin donatanlığını ve işletmeciliğini de başarı ile yapmaktadır.