CMS TRANS LOGISTICS

CMS Trans Lojistik A.Ş müşterilerine 1986 yılından beri Uluslararası lojistik alanda kazandığı deneyimi ve profesyonel kadrosu ile lokal ve uluslararası firmalara lojistik çözümler sunmaktadır.


Şirketimiz ve kurucularımız 80’lı yıllarda ilk çalışmalarına gemi kiralama ve broker hizmetleri ile başlamış, daha sonra takip eden senelerde merkez ofis olarak Köstence-Romanya’da calışmalarına devam etmiş, gerek Romanya ve gerekse ülkemizde İstanbul-Bandırma , İzmir ve Antalya bölgelerinde şube ofisler kurarak yatırımlarına devam etmiştir, 2000 li yıllarda şirket merkezini istanbul’a taşıyarak tecrübelerini perçinlemiş ve şimdilerde sahibi olduğumuz öz sermayeli gemilerimiz ve işletmemiz altındaki yerli yabancı bayraklı gemilerimiz ile değişen ve gelişen modern sektöre paralel kendini yenileyerek Uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Operatör firmalar ile girdiği işbirliği ve uluslararası çözüm ortakları ile dünya üzerinde 120 ülkede 800 farklı noktaya ve bu noktalardan sunduğu deniz –nehir taşımacılığı hizmetlerini bünyesinde toplamıştır.

İlkemizde, Projenin kapsamı ve boyutu ne olursa olsun gösterilecek özenin boyutu maksimumdur. Daha önce hiç taşınmamış yada ender olarak taşınmış özel yükler, yanıcı ve patlayıcı maddeler, malın niteliğine göre uzmanlık gerektirir. İşte tam bu anlamda proje yük ekibimiz devreye girmektedir. Sektöründe uzun yıllar calışmış profesyonel yük surveyorlerimiz ile muhendislerimiz sizler için en iyiyi ve emniyetli alt yapıyı tasarlayarak proje kapsamındaki yüklerinizi organize hatlarla sevkiyatini gerçekleştirmektedir.

Müşterileri ve uluslararası partnerleri arasında çok uluslu şirketlerden, ulusal orta ölçekli şirketlere kadar değişik profilde firmalara servis veren CMS Trans Lojistik A.Ş, kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşterilerine sunduğu servis ile sektördeki yerini uzun yıllar önce almıştır.
CMS TRANS LOGISTICS