CMS TRANS LOGISTICS

Hedeflerimiz doğrultusunda yenilikçi ve çağdaş bir anlayış içinde hareket ederek güler yüzlü ekibiyle ve heyecanlı takım ruhuyla hızlı, doğru ve güvenilir hizmet vermeyi amaçlıyoruz.


Amacımız belirli bir standart oluşturmak değil, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak tanımlamak, algılamak ve yerine getirmek yerine, standart belirlemek ve sektörümüzün lider organizasyonunu sürekli arttırmaktır. CMS Trans Lojistik A.Ş, kalitesine duyulan güven sayesinde sürekli gelişimi ilke edinen, herkesin işbirliği yapmayı tercih edeceği bir kurum olmayı amaçlar.

Müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için etkili kalite yönetim sistemini kurmayı, uygulamayı, doğru anlaşılmasını ve sürekli gelişmesini sağlamayı,

Müşterilerin hizmet kalitesi ve performans beklentilerini sürekli karşılayarak memnuniyetlerini arttırmayı, bu hedeflere ulaşırken de işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm çevresel ve yasal gereklere uymayı amaçlar.

Tabii ki bu hedefleri gerçekleştirmede başarının anahtarının çalışanlarda olduğunu bilir; huzurlu, katılımcı ve gelişime açık çalışma ortamını sürekli kılmak için çalışır.
CMS TRANS LOGISTICS